Voucher na dzień babci i dziadka
Zbliża się wyjątkowy dzień dla naszych ukochanych Babć i Dziadków, a my mamy dla Was pomysł na prezent!

W restauracji Canis możecie teraz nabyć vouchery podarunkowe na dowolną kwotę! To idealny sposób, aby obdarować bliskich wyjątkowym doświadczeniem kulinarnej podróży w sercu Gdańska.
Voucher można zakupić zarówno na miejscu w naszym uroczym lokalu, jak i wygodnie online poprzez maila. To szybki i wygodny sposób na sprawienie radości bliskim w dniu Babci i Dziadka!
Restauracja Canis to nie tylko miejsce wyjątkowe ze względu na wyśmienite smaki, ale także ze względu na niesamowity wystój i obsługę. Nasze menu to prawdziwa uczta dla podniebienia, obejmująca klasyki kuchni, takie jak tatar, stek z polskiej polędwicy wołowej, deska regionalnych serów czy soczysta kaczka.
Dodatkowo, już od godziny 19:00 rozpoczynamy wieczory z muzyką na żywo! Przenieście się z nami do magicznego świata hitów muzycznych z lat 70, 80 i 90. To niezapomniane doświadczenie dla miłośników pysznego jedzenia i nostalgii muzycznych brzmień.
Niech prezent z Canis stanie się wyjątkową pamiątką i przyczyni się do stworzenia niezapomnianych chwil dla Waszych bliskich. Zapraszamy do odwiedzenia naszej restauracji w centrum Gdańska i skorzystania z tej wyjątkowej okazji!