Winnica Czajkowski
Gramy razem! 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Przedmiotem licytacji jest 5-daniowa kolacja degustacyjna dla dwóch osób z pairingiem wina w restauracji CANIS w Gdańsku.
5-daniowa kolacja degustacyjna dla dwóch osób z pairingiem wina od Winnic Czajkowski. Pięć wyjątkowych dań skomponowanych przez naszego Szefa kuchni w wersji klasycznej lub wegańskiej do wyboru. Do każdego dania kieliszek wina od Winnic Czajkowski dopasowany przez naszego sommeliera. Dodatkowo wieczorami możliwość skorzystania z kolacji przy muzyce na żywo – codziennie od 19 do 22 z wyjątkiem niedziel.
Zapraszamy na wyjątkową 5-daniową kolację degustacyjną dla dwóch osób, której aura uroku i elegancji podkreślona będzie przez muzykę na żywo. Odbędzie się w zabytkowej kamienicy w sercu Gdańska, gdzie historyczne wnętrza dodadzą magii temu wyjątkowemu wieczorowi.
Do wyboru oferujemy menu klasyczne i wegańskie, każde z nich z dopasowanym zestawem win od Winnic Czajkowski, które subtelnie uwydatnią smaki potraw. Kolacja będzie nie tylko ucztą dla podniebienia, ale także dla zmysłów.
Muzyka na żywo wzbogaci atmosferę, tworząc niezapomniany klimat romantyzmu. To wyjątkowe wydarzenie w zabytkowej kamienicy to idealna okazja do podzielenia się szczególnym wieczorem z wyjątkową osobą. Zarezerwujcie swoje miejsce i doświadczcie niepowtarzalnego połączenia smaków, muzyki, wina od Winnice Czajkowski i historii w samym sercu Gdańska.