Polskie wina są coraz lepsze! Znajdziecie je również w naszej ofercie.

Polskie wina mogą spokojnie konkurować ze swoimi braćmi z Francji, Włoch, czy Hiszpanii. Wiedzą o tym specjaliści i coraz częściej doceniają je amatorzy. Polskie winiarstwo rozwija się dynamicznie i nasi gości przekonują się o tym z każdą kolejną lampką tego trunku.

Canis kocha wino! Nie wyobrażamy sobie, aby przejść obojętnie obok propozycji polskich winnic. Skosztujecie u nas m.in. wytrawnego czerwonego Mickiewicza Corteza z winnicy Solaris (obrzeże miasteczka Opole Lubelskie). W bukiecie dominuje czarna porzeczka, konfitura i czerwona papryczka. Usta mocne, pieprzne, owocowe (śliwki, wiśnie, porzeczki).

Inna propozycja to Szlachetny Zbiór 2017 z winnicy Turnau (woj, zachodniopomorskie). Jest to wino białe, słodkie, o aromacie miodu, kwiatów wrotyczu, brzoskwiń i ananasów w syropie, delikatnie mineralne.

Ciekawe polskie wino musujące to Gost Art z winnicy Gostchorze, która mieści się w tradycyjnym regionie winiarskim okolic Zielonej Góry. Wino ma harmonijny, wytrawny smak unikalnej kompozycji winogron szczepów Riesling, Pinot Gris i Pinot Blanc.

O aktualne propozycje polskich win pytajcie naszych kelnerów, którzy są najlepszymi doradcami w tej kwestii.

Do zobaczenia w Canis!